
Трикотажний лонг у смужку - темно-синій цвет, L (є розміри)
630 ₴
- В наявності
- Код: 17078
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тканина | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | S - 56см; M - 57см; L - 58см; XL - 59см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 65см; M - 66см; L - 67см; XL - 68см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 46см; M - 47см; L - 48см; XL - 49см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-синій |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | L |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 47см; M - 49см; L - 51см; XL - 53см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴






