
Однотонний лонг із еластичної тканини - чорний цвет, XL (є розміри)
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 5069
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонний лонг із еластичної тканини — лаконічна та універсальна модель, яка поєднує комфорт і стиль. М’який матеріал із приємною еластичністю забезпечує щільну, але зручну посадку, підкреслюючи силует і не обмежуючи рухів.
Виріб має приталений крій, класичну круглу горловину та довгі рукави, що додають практичності у прохолодну пору.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Тканина | Біфлекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 53см; M - 54см; L - 54см; XL - 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 71см; L - 72см; XL - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 53см; M - 53см; L - 54см; XL - 54см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | XL |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 60% поліестер, 36% віскоза, 4% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 37см; M - 39см; L - 41см; XL - 43см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴






