
Лонгслів у рубчик з контрастними швами назовні - чорний цвет, S (є розміри)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 17097
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лонгслів у рубчик з контрастними швами назовні — стильна базова річ із трендовим акцентом. Модель виконана з еластичного трикотажу, що приємно облягає тіло та підкреслює силует, забезпечуючи комфорт протягом усього дня.
Виріб має приталений крій і горловину-стійку, яка додає образу акуратності й сучасності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | S - 50см; M - 51см; L - 51см; XL - 52см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M — 68 см; L - 69см; XL - 69см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 49см; M - 49см; L - 50см; XL - 50см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 35см; M - 37см; L - 49см; XL - 41см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






