
Двошаровий лонгслів у рубчик з імітацією жилетки - чорний цвет, M (є розміри)
570 ₴
- В наявності
- Код: 31952
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Застібка | Без застежки |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | рубчик |
| Довжина переду виробу, см | S - 53см; M - 54см; L - 55см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 69см; M - 65см; L - 69см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 49см; M - 49см; L - 49см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 37см; M - 38см; L - 39см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴






