
Трикотажна блуза з асиметричним низом - чорний цвет, L (є розміри)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6217
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажна блуза з асиметричним низом — стильна й ефектна модель, яка підкреслює фігуру та додає образу оригінальності. Виконана з приємного еластичного трикотажу, що м’яко тягнеться й комфортно сидить на тілі.
Має горловину човником, довгі розкльошені рукави, приталений укорочений фасон і сховану блискавку збоку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | L |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 53см; M - 54см; L - 55см |
| Довжина по спинці, см | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M — 68 см; L - 69см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 52см; M - 52см; L - 53см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; M - 44см; L - 45см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴






