
Укорочений лонг-поло із блискавкою на горловині - білий цвет, L (є розміри)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 10214
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Укорочений лонг-поло із блискавкою на горловині виконаний з еластичної однотонної тканини, яка м’яко тягнеться та підкреслює фігуру.
Модель має приховану блискавку на горловині, що додає стильного акценту та дозволяє регулювати глибину вирізу. Спереду розташовані додаткові декоративні шви, які роблять силует більш виразним та структурованим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 47см; L - 47см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 66см; L — 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Застібка | Блискавка |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | L |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 39см; M - 40см; L — 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴






