
Спортивна еластична кофта на блискавці - коричневий цвет, L (є розміри)
1 850 ₴
- В наявності
- Код: 251071
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна еластична кофта на блискавці створена з приємного до тіла біфлексу, який добре тягнеться та забезпечує комфорт під час руху. Модель має зручну горловину-стійку та застібається на акуратну блискавку, що додає виробу лаконічного спортивного стилю.
Спереду розташовані кишені на схованих блискавках — практичний і водночас стильний елемент, який дозволяє зберігати дрібниці під час активності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 52см; M - 52см; L - 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 75см; L - 77см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 53см; M - 55см; L - 37см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 85% поліамід, 15% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Біфлекс |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 41см; M - 43см; L - 45см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴






