
Лонгслів вільного крою з рукавами-реглан - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 480 ₴
- В наявності
- Код: 30568
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лонгслів вільного крою — комфортна базова річ, яка легко вписується у повсякденні образи. Модель виконана з м’якої однотонної тканини, що приємно прилягає до тіла та забезпечує свободу рухів.
Рукави-реглан додають виробу легкості та невимушеності, а кругла горловина з необробленим краєм створює стильний, трохи грубий акцент.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Вид толстовок | Реглан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | реглан |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 480 ₴






