
Однотонний вільний лонг - чорний цвет, ONE SIZE (є розміри)
760 ₴
- В наявності
- Код: 30530
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонний вільний лонг — комфортна та сучасна модель у стилі casual, яка ідеально підходить для повсякденних образів. Виріб має круглу горловину та рукави-реглан, що створюють м’яку лінію плечей і забезпечують свободу рухів. Довгі широкі рукави підкреслюють розслаблений характер моделі та додають актуального об’єму силуету.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 73 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴






