
Трикотажний костюм з блузою і прямими штанами - чорний цвет, S (є розміри)
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 5636
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажний костюм із блузою та прямими штанами — це стильний та комфортний варіант для повсякденного або ділового образу.
Блуза приталеного силуету, виконана на запах, що елегантно підкреслює талію. Родзинкою моделі є асиметричний низ і декоративна брошка, яка додає вишуканого акценту та завершеності образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 62см; M - 62см; L - 62см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 107см; M - 107см; L - 107см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 77см; M - 77см; L - 77см |
| Застібка | брошка |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 38см; M - 40см; L - 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴






