
Жіночий джемпер із ажурної в'язки - рожевий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 030 ₴
- В наявності
- Код: 251049
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий джемпер із ажурної в’язки — це легкий і стильний варіант для створення ніжних та повітряних образів.
Модель виконана з напівпрозорої ажурної в’язки з візерунком у вигляді ромбів, що надає джемперу витонченості та текстурності. Вільний прямий крій із опущеними проймами створює розслаблений силует, а довгі рукави роблять його універсальним у поєднанні з різним одягом.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | В'язання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Довжина переду виробу, см | 55 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 85% акрил, 15% нейлон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Акрил |
| Універсальність | - |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴






