
Джемпер вільного крою з необробленою горловиною - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 060 ₴
- В наявності
- Код: 251022
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джемпер вільного крою з необробленою горловиною — це стильна й легка модель, що поєднує мінімалізм і комфорт.
Виготовлений із тонкого м’якого трикотажу, він має вільний силует, який підходить для будь-якого типу фігури та забезпечує невимушений вигляд. Горловина з ефектом необробленого краю додає джемперу сучасної недбалості, а рукави з довгими приталеними манжетами в рубчик надають витонченості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Джемпер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 31 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Лимонний |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Віскоза |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 70см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴






