
Подовжений джемпер легкої в'язки - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 420 ₴
- В наявності
- Код: 268
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подовжений жіночий джемпер легкої в’язки — універсальна модель, що поєднує мінімалістичний дизайн і комфорт, створюючи сучасний та невимушений образ. М’яка тонка пряжа забезпечує приємні тактильні відчуття й легкість, а вільний прямий силует робить джемпер базовим елементом гардероба.
Модель має класичну круглу горловину та довгі рукави з еластичною резинкою, яка додає акуратності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | В'язання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 72 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Пудра |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 15% вовна, 35% поліамід, 50% акрил |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | подовжений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴






