
В'язаний светр у косички - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 730 ₴
- В наявності
- Код: 60300
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний светр у косички — затишна й водночас стильна модель, яка чудово поєднує класичний візерунок та сучасний силует. М’яка фактурна пряжа з рельєфним плетінням «косички» створює об’єм і додає образу виразності, а напівприталений крій гарантує комфорт і свободу рухів.
Кругла горловина надає светру універсального вигляду, роблячи його доречним як для повсякденних, так і для більш елегантних поєднань.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Светр |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | косички |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Пудра |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 80% акрил, 20% вовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴






