
В’язаний жіночий джемпер з рукавами-ліхтариками - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 540 ₴
- В наявності
- Код: 8860
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний жіночий джемпер з рукавами-ліхтариками — ніжна й водночас стильна модель, що поєднує комфорт і жіночність. М’яка пряжа приємна до тіла та забезпечує затишок у прохолодну пору року.
Виріб має вільний подовжений крій, який не сковує рухів і створює легкий, розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 69 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 53 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 50% вовна, 30% бавова, 20% акрил |
| Стан | Нове |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴




