
В'язана вільна кофта з декоративним швом - сірий цвет, ONE SIZE (є розміри)
840 ₴
- В наявності
- Код: 64098
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана вільна кофта з декоративним швом — стильна та універсальна модель для щоденного гардероба. Вільний фасон забезпечує комфортну посадку та легкий, невимушений силует, а опущені пройми додають образу сучасного звучання. Кругла горловина акуратно оброблена та гармонійно доповнює лаконічний дизайн.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 64 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 38см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 50% бавовна, 45% поліамід, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴






