
Трикотажні жіночі штани вільного фасону - молочний цвет, M (є розміри)
760 ₴
- В наявності
- Код: 83190
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | M |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 96см; M - 96см; L - 96см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 68см; M — 68 см; L — 68 см |
| Застібка | Зав'язки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 83*67*94 зріст 168 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴






