
Штани-палаццо у комплекті з ременем - молочний цвет, XL (є розміри)
1 620 ₴
- В наявності
- Код: 66080
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штани-палаццо з ременем — це вишукана й елегантна модель, що додає образу легкості та грації. Вони мають широкий прямий крій, який красиво спадає вздовж ніг, створюючи ефект плавності й витонченості.
Спереду штани оздоблені складками, що додають об'єму і підкреслюють структуру виробу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 103см; M - 104см; L - 105см; XL - 106см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см; XL - 75см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Молочний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стьобах | S - 66см; M — 68 см; L - 70см; XL - 72см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см; XL - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴







