
Класичні жіночі прямі штани - сірий цвет, S (є розміри)
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 16801
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні жіночі прямі штани — елегантна база для ділового чи повсякденного образу. Модель має прямий крій зі стрілками, які візуально подовжують ноги та додають строгості силуету.
Застібаються на блискавку та металевий гачок, пояс оснащений петлями для ременя, що дозволяє варіювати аксесуари.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу: | Класичні жіночі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 109см; M - 110см; L - 110см; XL - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 77см; M - 78см; L - 78см; XL - 79см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 42см; M - 44см; L - 46см; XL - 48см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см; XL - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴






