
Спортивні штани з плюшевим начісом - бежевий цвет, XL (є розміри)
2 020 ₴
- В наявності
- Код: 22020
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивні штани з плюшевим начісом — комфортна й універсальна модель для щоденного носіння у прохолодну пору року. М’який матеріал з теплим начісом дарує відчуття затишку, а вільний фасон не обмежує рухів і забезпечує максимальний комфорт.
Штани мають пряму лінію крою, пояс на тонкій еластичній резинці та зав’язки для надійної посадки.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Зима |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | M - 111см; L - 111см; XL - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | M - 77см; L - 77см; XL - 77см |
| Застібка | Зав'язки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | M - 58см; L - 60см; XL - 62см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 38см; XL - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴






