
Класичні штани-палаццо з високою посадкою - чорний цвет, S (є розміри)
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 20012
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичні штани-палаццо з високою посадкою — елегантна та витончена модель, яка підкреслює жіночність і створює бездоганний силует. Завдяки прямим широким штанинам зі стрілками образ набуває строгих і водночас легких ліній, що робить ці штани універсальним вибором як для офісу, так і для стильних виходів.
Модель виконана без втачного пояса, що забезпечує плавний та акуратний вигляд талії.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Штани |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | XS - 110см; S - 110см; M - 110см; L - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 81см; S - 81см; M - 81см; L - 82см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 66% поліестер, 30% віскоза, 4% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | палаццо |
| Ширина по стьобах | XS - 46см; S - 48см; M - 50см; L - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 33см; S - 35см; M - 37см; L - 39см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴






