
Еластичні спортивні лосини - чорний цвет, XL (є розміри)
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 90010
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | XL |
| Сезон | Демісезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лосини |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 86см; M - 87см; L - 87см; XL - 88см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 64см; M - 65см; L - 65см; XL - 66см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 74% нейлон, 26% спандекс |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Біфлекс |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стьобах | S - 32см; M - 33см; L - 34см; XL - 35см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 28см; M - 29см; L - 30см; XL - 31см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴






