
Міді спідниця у широкий рубчик - молочний цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 530 ₴
- В наявності
- Код: 221400
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Така спідниця міді підходить для різних випадків, від повсякденних прогулянок до офіційних заходів. Вона зручна, елегантна і створює жіночний силует.
Широкий рубчик на теплій спідниці робить матеріал візуально цікавим і надає йому сучасного вигляду.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Романтичний |
| Вид спідниці | Міді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | 90см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 70% акрил, 30% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | міді |
| Ширина по стьобах | 46 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴






