
Атласна однотонна довга спідниця - синій цвет, S (є розміри)
1 570 ₴
- В наявності
- Код: 9003
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Атласна однотонна довга спідниця – елегантна та вишукана модель, що підкреслює жіночність і додає образу вишуканості.
Виготовлена з гладкого, шовковистого атласу, який красиво переливається на світлі та струмує по фігурі. Розкльошений крій донизу створює легкість і плавність у русі, додаючи спідниці романтичного шарму.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Синій |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Атлас |
| Вид спідниці | Розкльошені |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 97см; M - 97см; L - 97см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% лайкра |
| Стан | Нове |
| Тканина | Атлас |
| Фасон | клеш |
| Ширина по стьобах | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 570 ₴






