
Коротка оскамитова спідниця - чорний цвет, S (є розміри)
1 160 ₴
- В наявності
- Код: 251132
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коротка оксамитова спідниця — елегантна й водночас трендова модель, що підкреслює жіночність завдяки м’якому благородному блиску тканини. Легке розкльошення донизу надає силуету ніжної динаміки й робить посадку більш комфортною.
Збоку розташована акуратна схована блискавка, яка не порушує цілісності дизайну та забезпечує зручність під час одягання.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Романтичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 42см; M - 43см; L - 44см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Поліестер |
| Фасон | міні |
| Ширина по стьобах | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 37см; M - 39см; L — 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴






