
Котонова довга спідниця з розрізом - коричневий цвет, L (є розміри)
1 660 ₴
- В наявності
- Код: 1957
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | S - 98см; M - 98см; L - 99см; XL - 99см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 96% котон, 2% поліефірнее волокно, 2% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Котон |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | S - 49см; M - 50см; L - 51см; XL - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см; L - 39см; XL - 41см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴






