
Жіноча вкорочена водолазка з коротким рукавом - зелений цвет, L (є розміри)
420 ₴
- В наявності
- Код: 23116
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна вкорочена водолазка з коротким рукавом у широкий рубчик стане чудовим доповненням до твоїх модних образів із високими джинсами та брюками, а також зі спідницями з високою талією.
У цієї моделі рукави короткі, краї низу прямі, горловина доповнена коротким коміром-стійкою.
Ця модна водолазка виконана з трикотажу в широкий рубчик і завдяки еластичності підійде для дівчат, які носять розмір S , M, L.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Зелений |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Вид виробу | Водолазка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | рубчик |
| Довжина переду виробу, см | 39см |
| Довжина рукава від горловини, см | 32 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 11см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 48% віскоза, 29% поліестер, 23% поліамід |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴










