
Однотонна базова футболка - бордо цвет, M (є розміри)
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 255059
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна базова футболка — універсальна річ, яка чудово доповнить будь-який гардероб.
Модель має прямий вільний крій, що забезпечує комфортну посадку та свободу рухів. Кругла горловина додає класичного вигляду, а прямий низ робить силует лаконічним і акуратним.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Футболка |
| Модель | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 67см; M — 68 см; L — 68 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 42см; M - 42см; L - 42см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 14см; M - 14см; L - 14см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | бордо |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴






