
Футболка з контрастними швами та вишитим серцем - джинс цвет, S (є розміри)
540 ₴
- В наявності
- Код: 8072
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Джинс |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 49см; L - 51см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 27см; M - 28см; L - 29см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 5см; M - 6см; L - 6см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | укорочений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴






