
Футболка з вирізом у формі серця - молочний цвет, M (є розміри)
1 160 ₴
- В наявності
- Код: 80360
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча футболка прямого крою з вирізом у формі серця — це стильна і водночас ніжна модель, що підкреслює індивідуальність образу. Виготовлена з приємного трикотажу, вона має комфортну посадку та універсальний прямий силует, який пасує до будь-якого типу фігури.
Рівний низ і класичні короткі рукави додають виробу лаконічності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | M |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Футболка |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 62см; M - 63см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 33см; M - 34см; L - 36см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 9см; M - 10см; L - 11см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴






