
Однотонна футболка в рубчик - лимонний цвет, S (є розміри)
780 ₴
- В наявності
- Код: 10025
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна футболка в рубчик — базова модель, що поєднує зручність і жіночність. Виготовлена з еластичної тканини з фактурною поверхнею, вона приємно облягає фігуру завдяки приталеному крою.
Глибока кругла горловина додає відкритості та м’якості силуету, підкреслюючи лінію шиї.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид виробу | Футболка |
| Модель | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | рубчик |
| Довжина переду виробу, см | S - 49см; M - 50см; L - 50см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 13см; M - 13см; L - 14см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 3см; M - 3см; L - 4см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Лимонний |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 90% бавова, 10% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 31см; M - 32см; L - 33см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴





