
Футболка з написом Very Сhic із бісеру - пудра цвет, M (є розміри)
780 ₴
- В наявності
- Код: 25285
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка вільного крою з написом "Very Chic" — це стильний і водночас елегантний елемент гардероба. Вона має прямий низ, що забезпечує комфортну посадку та невимушений вигляд.
Головною родзинкою цієї моделі є напис "Very Chic", оздоблений бісером.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 62см; M - 63см; L - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 34см; M - 34см; L - 34см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 13см; M - 13см; L - 13см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Пудра |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Романтичний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 51см; M - 53см; L - 55см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴






