
Футболка з написом і бантами - рожевий цвет, S (є розміри)
630 ₴
- В наявності
- Код: 80300
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка вільного крою з написом і бантами — це стильна та оригінальна модель, що додає образу грайливості та виразності. Вона має прямий низ, який забезпечує акуратну посадку та комфорт під час носіння.
Спереду розташований виразний напис, який підкреслює індивідуальність моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 56см; M - 57см; L - 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 32см; M - 33см; L - 34см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 7см; M - 8см; L - 9см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Романтичний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 48см; M - 50см; L - 52см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴






