
Приталена футболка на ґудзиках - лимонний цвет, S (є розміри)
730 ₴
- В наявності
- Код: 10026
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приталена футболка на ґудзиках — це жіночна та зручна модель, яка підкреслює фігуру завдяки облягаючому силуету.
Вона має глибоку горловину, що додає образу витонченості та легкої відкритості, і застібається на ґудзики спереду, створюючи елегантний акцент. Футболка має прямий низ і вкорочені рукави, що додають легкості та роблять її ідеальною для теплої пори року.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Футболка |
| Колір | Лимонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 46см; M - 47см; L - 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 12см; M - 13см; L - 14см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 2см; M - 3см; L - 4см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 60% поліестер, 35% віскоза, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴






