
Футболка з принтом California - м'ятний цвет, M (є розміри)
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 8166
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка з принтом California — це стильна та невимушена модель у прямому вільному крої, яка дарує комфорт і модний вигляд.
Вона має прямий низ і класичну круглу горловину, що забезпечує зручну посадку та підходить до будь-якого стилю. Спереду та на спинці розташовані яскраві написи й принти, пов’язані з темою California, що додає виробу сучасного настрою та відчуття свободи.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | S - 60см; M - 61см; L - 62см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 39см; L - 40см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 12см; M - 13см; L - 14см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | М'ятний |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 58см; M - 60см; L - 62см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴






