
Футболка вільного фасону з вишитими написами - зелений цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 71907
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка вільного фасону виконана з м’якої однотонної тканини, приємної до тіла та комфортної у носінні. Має класичну круглу горловину, опущені пройми та прямий низ, що створює легкий і розслаблений силует.
Передня частина моделі прикрашена вишитими написами, які додають оригінальності та стилю.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Зелений |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Футболка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Футболка |
| Візерунок | вишивка гладдю |
| Довжина переду виробу, см | 71 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 37 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Бавовна |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴






