
Прямі джинси з високою талією - блакитний цвет, 40р (є розміри)
2 150 ₴
- В наявності
- Код: 35300
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Блакитний |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 112см; 36 - 113см; 38 - 114см; 40 - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 82см; 36 - 83см; 38 - 84см; 40 - 85см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 40 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 99% котон, 1% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | 34 - 44см; 36 - 46см; 38 - 48см; 40 - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴






