
Прямі широкі жіночі джинси - блакитний цвет, 38р (є розміри)
2 290 ₴
- В наявності
- Код: 3541
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямі широкі жіночі джинси — універсальна модель з актуальним силуетом, яка поєднує комфорт і стиль.
Мають широкі прямі штанини, що додають образу розслабленості та візуально подовжують ноги. Виконані з щільного деніму, джинси мають втачний пояс із петлями для ременя, що дозволяє легко додати аксесуари.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 109см; 36 - 110см; 38 - 111см; 40 - 111см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 79см; 36 - 80см; 38 - 81см; 40 - 81см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 38 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | 34 - 48см; 36 - 50см; 38 - 52см; 40 - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 34см; 36 - 36см; 38 - 38см; 40 - 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 290 ₴






