
Однотонні джинси Baggy - блакитний цвет, 40р (є розміри)
1 880 ₴
- В наявності
- Код: 33640
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонні джинси Baggy — модна та зручна модель у стилі casual з акцентом на комфорт і свободу.
Мають вільний крій Baggy, що створює розслаблений силует і додає образу сучасності. Однотонне забарвлення робить джинси універсальними для поєднання з різними елементами гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Вигляд джинсів | Вільні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 34 - 108см; 36 - 109см; 38 - 109см; 40 - 109см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 34 - 78см; 36 - 79см; 38 - 79см; 40 - 79см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 40 |
| Розмір на фото | 34 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | розширений |
| Ширина по стьобах | 34 - 54см; 36 - 55см; 38 - 56см; 40 - 57см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 36см; 36 - 38см; 38 - 40см; 40 - 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴






