
Джинси Baggy straight із потертостями - блакитний цвет, L (є розміри)
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 89703
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джинси Baggy Straight із потертостями — це зручна та модна модель з акцентом на актуальний oversize-силует.
Виконані з щільного деніму, вони мають широкий вільний крій, що забезпечує максимальний комфорт та стильну посадку. Потертості додають виробу легкого вінтажного ефекту та трендової недбалості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | L |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсі |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 108см; M - 109см; L - 109см; XL - 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 77см; M - 78см; L - 78см; XL - 79см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 93% котон, 7% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 46см; M - 48см; L - 50см; XL - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 34см; L - 36см; XL - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴







