
Однотонний еластичний лонг - молочний цвет, M (є розміри)
1 380 ₴
- В наявності
- Код: 5068
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Молочний |
| Тканина | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 51см; M - 52см; L - 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 71см; M - 71см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 52см; M - 52см; L - 53см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | M |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 92% віскоза, 8% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴






