
Однотонний лонгслів із сітчастою окантовкою - сірий цвет, S (є розміри)
1 060 ₴
- В наявності
- Код: 17179
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 55см; L - 56см; XL - 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M — 68 см; L - 69см; XL - 69см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 46см; M - 46см; L - 47см; XL - 47см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 50% віскоза, 22% поліамід, 28% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 36см; M - 38см; L - 40см; XL - 42см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 060 ₴






