
Утеплені жіночі лосини з утягуючим поясом - молочний цвет, M (є розміри)
1 420 ₴
- В наявності
- Код: 4997
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу: | Лосини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лосини |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | XS - 91см; S - 92см; M - 92см; L — 93 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 66см; S - 67см; M - 66см; L — 67 см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовну |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Біфлекс |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стьобах | XS - 34см; S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 29см; S - 31см; M - 33см; L - 35см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴






