-15%

Еластичний лонг з трояндами - темно-червоний цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 090 ₴
930 ₴
- В наявності
- Код: 1365
+380 (73) 811-37-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Еластичний лонг із трояндами — виразна та жіночна модель, яка привертає увагу деталями. Приталений крій красиво підкреслює фігуру, а еластична тканина м’яко облягає тіло, забезпечуючи комфорт протягом усього дня. Кругла горловина робить образ гармонійним і збалансованим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 56 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 54см |
| Застібка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-червоний |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 90% бавова, 10% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | Романтичний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴






